3-balení systému Google WiFi Mesh System je dnes na pouhých 239 $, nejlepší pro přikrývání domova s ​​renomovaným wifi [obvykle 300 $]

0 Comments

, pokud máte štěstí, že budete žít v domě, který má černá místa, pokud jde o to WiFi pokrytí, pak to může být pro vás nejlepší řešení. Systém WiFi Google WiFi je nyní v prodeji ideální za pouhých 239 $ a využívá vás celé domácí internetové pokrytí se slevou 20%.

Z velké části je pravděpodobně bezpečné předpokládat, že mnoho z nás skutečně žije v domě, který je adekvátně pokryt náš stávající router, který je mnohem obvykle více než který není dodáván podle toho, co poskytuje ISP. Tento hardware nikdy není krvácející a nikdy nebude na trhu nejvýkonnějším, ale je to mnohem častěji než dost dobré pro vysoké procento lidí s omezeným počtem zařízení, které vyžadují připojení WiFi. Pro lidi, kteří žijí ve větších nemovitostech, však systém, jako je to, co Google používá, se opravdu platí za sebe.

Google fakturuje tento hardware jako „nový typ připojeného systému pro bezproblémové pokrytí WiFi ve vašem domě“, což je mnohem efektivnější než opakovače a posilovače signálů a což je pro mnoho lidí ekonomickou volbou. Systém, jako je tento, je vytvořen pro eliminaci mrtvých zón v domě a pro zajištění toho, aby signál WiFi byl efektivně proplácen nemovitostmi. Ve skutečnosti je to vlastně náhrada za existující router v domácnosti a přichází se 3 uzly v balení, přičemž každý uzel je schopen nabídnout až 1 500 čtverečních stop pokrytí.

To znamená, že z tohoto balení musíte být schopni získat nejméně 4 500 čtverečních stop, ale také mít možnost přidat další uzly do systému, které musíte vidět za vhodné. Hardware také přichází s technologií síťové asistence vytvořené, aby se zajistilo, že připojení je vždy tak rychlé, jak může být automaticky výběrem nejjasnějšího dostupného a nejrychlejšího pásma pro zařízení.

Google také používá velmi základní a snadno použitelnou aplikaci, která vám umožní dostat se do provozu a provádět určité administrativní úkoly, jako je prioritní zařízení a pozastavení přístupu WiFi na zařízeních. Úžasná dohoda o úžasném produktu za úžasnou cenu.

KOUPIT: Systém náhradních routerů Google WiFi pro celé domácí pokrytí, 3-pack od Amazonu: 239 $ | Původní cena: 300 $

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 12.1.3 Konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone a iPad

Poznámky k vydání iOS 12.1.3, ChangeLog a další změny, o kterých potřebujete vědět

Jak snížit iOS 12.1.3 na iOS 12.1.2 / 12.1 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12.1.3 / 12.1.2: Jaký je aktuální stav?

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *