Arduino Powered nůž-Wielding Chapacka vás opustí ve stehech

0 Comments

skládání článků pro hackaday, vidíme legrační projekty, stejně jako vidíme škodlivé projekty. Je neobvyklé objevit práci, která kombinuje dva. Tenhle nějakým způsobem dokáže vytáhnout. [Opitaspacan] je obeznámen s malebnými stránkami, ale on právě začíná objevovat programování Arduino. On dokončil tutoriál blink, ale blikání LED právě nebylo dostatečné fanfáry pro úspěch jeho prvního programu Arduino. Připojil LED diod Arduino Mega do dvojice malých lodí, které pak přepínat servo mezi dvěma polohami. Holé servo by nebylo moc zábavné, takže [outaspacan] připojil chapadlo stejně jako malý švýcarský armádní nůž. Ano, nůž.

Tentacle v zájmu je vytvořen jako loutka prstu. Je tu něco o chapadle, který mává nůž kolem, který je tak vtipný, stejně jako absurdní, že jsme nemohli pomoci. Zřejmě nejsme sami, protože toto video pryč virové s více než 1 milionovými pohledy. Je to prakticky jako násilná pomsta nejvíce zbytečnějšího stroje. Pro technicky zvědavého, je zdánlivě náhodný hnutí Tentacle analogický k tomu dvojitého kyvadla.

Naši čtenáři budou potěšeni pochopit, že [outaspacan] udělal to na arduino servo konzultace, stejně jako nyní ovládá servo přímo, žádné maličkosti není potřeba. Jen doufáme, že má skvělou metodu, aby změnil svůj vývoj – bez požadavku na stehy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *