Little Kitten: Moje oblíbená kočka pro iOS jde úplně zdarma, protože aplikace Apple týdne [hodnota $ 2 $]

0 Comments

Je to doba týdne ještě jednou, když získáme přístup k placené aplikaci iOS zcela zdarma po omezenou dobu . Pro ty z vás s iPhone nebo iPadem a dítětem, které chtějí na zařízení získat nějaký čas na hraní, aplikace tohoto týdne obvykle prodává za 2 $ v obchodě s aplikacemi, ale jak bylo diskutováno dříve, lze do čtvrtka popadnout úplně zdarma.

Volal Little Kitten: Moje oblíbená kočka, je to virtuální zážitek z domácího mazlíčka, přičemž toto je poprvé, kdy byl titul v obchodě s aplikacemi zcela zdarma k dispozici. Ale o čem je to všechno?

Little Kitten: Moje oblíbená kočka má grafiku, která by poskytla jakékoli aplikaci svého typu nějakou hlavní konkurenci. Nejen, že je to graficky zapojené do jakékoli dětské představivosti, ale má mnohem více co nabídnout.

Malé kotě je sen každého dítěte – drzý, vtipný a milý malý mazlíček. Projeďte se po letounu, střílejte nějaké obruče, hrajte na schovávanou a hledání a trampolínu na postel nebo buďte kreativní s malbou tlapky – vždy můžete mít skvělý čas se svým nejlepším přítelem kotě! Prozkoumejte svět koťat a objevte roztomilé animace, smát se a starejte se o svého sladkého chlupatého kamaráda.

Nabízí zde asi 6 malých her s „širokou škálou interakcí a jsou vyvíjeny, takže přitahují široké věkové rozmezí“.

Vzhledem k tomu, že hra je zaměřena na děti, přináší navigační styl, který je pro ty nejmenší, a hratelnost je vyvinuta tak, aby vyvolala kreativitu, aniž by vstříkla prvek jakékoli konkurence.

1) Kitten Hide & Seek – podporuje zaměření a pozornost.
2) PAW malba – kreativita Unleashed! Smíchejte červenou, žlutou, modrou, abyste si mohli představit, že si můžete představit barvu – vaše dítě se naučí přiměřené míchání barvy a poté přijde s vlastním mistrovským dílem pomocí tlapkového tisku nebo konvenčního štětce.
3) Mouse & Cheese – Zapamatujte si, kde mají zóny proklouznout myši kolem malého kotě ke sýru. Nebo se jen smát, když vidíte, co se stane, když Little Kitten chytí myš!
4) Trampolína postele – objevte všechny skryté triky a pohyby Little Kitten!
5) Animal Puzzle – Smíchejte a shodujte vtipné kombinace zvířat, abyste vydělali sušenky, které pak můžete nakrmit svému malému kotě.
6) Krmení-Pokaždé, když hrajete mini-hru, kterou obdržíte občerstvení pro kočky, děti milují krmení malého kotě a sledování ho olizují rty a purpují po dobrém krmivu!

Můžete si stáhnout Little Kitten: Moje oblíbená aplikace pro kočičí iOS pro iPhone a iPad pro úplně nejlepší zdarma z App Store.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Nejlepší doplňky Kodi pro 17/17,1 Krypton 2017 Video streamování

Stáhněte si Pandora ++ IPA na iOS 10 [bez vězení]

Stáhněte si Spotify ++ IPA na iOS 10 [bez nutnosti útěku z vězení]

Jak načíst / nainstalovat Kodi na Apple TV 4

Pokemon Go 1.33.1 a 0,63.1 Hack je k dispozici ke stažení nyní

Opravte problém s velikostí obrazovky Kodi na 17/17.1 Krypton, tady je, jak [edice 2017]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *