Údajný obrázek plastového zadního skořepiny iPhone proniká na webu [obrázek]

0 Comments

za posledních několik měsíců, mlýn na pověsti chrlí nové zprávy o tom, co Apple může mít pro další iPhone. Jednou z vynikajících možností, které předpokládá technická scéna, byl levnější iPhone zaměřený na nízký konec trhu. Pokračování v krmení této spekulace byla dnes ráno na webu uniknuta na webu, kterým unikl údajnou situaci spolu s datem vydání iPadu 5, který unikl údajnou situaci. Může to být nový nízký end iPhone? Objevte po skoku.

Fotografie zobrazuje skořápku vyrobenou zcela z polykarbonátového plastu, přesně stejného materiálu, který byly kromě první generace MacBook postaveny iPhone 3G a 3GS. Společné řadiče objemu jsou viditelné, kromě velké oblasti pro kameru, blesk i mikrofon. Nezdá se, že na této skořápce je sériové číslo, které některé vedlo k zpochybnění jeho autentičnosti.

Přesná stejná zpráva také upravuje některé podrobnosti týkající se nového iPhone. Zdroj prohlašuje, že nový smartphone bude nabízen v různých barvách jiných než černou i bílou, poprvé v produktu iPhone, představující modrou, červenou i žlutou chuť. Nový nízkopicový iPhone bude také údajně poháněn procesorem A5, podobně jako iPad Mini, stejně jako Apple, bude sevřen další haléře napájením gadgetu s 3,5palcovým displejem sítnice, menší než ten objevený na zapnutém Současný iPhone 5. Na rozdíl od 8-megapixelové vačky objevené na iPhone 5 bude low-end gadget údajně odeslán s 5megapixelovým senzorem, podobným tomu, který byl objeven na dvouletém iPhone 4.

Neočekává se, že tento nový design nahradí běžný iPhone, který se rovněž říká pro upgrade koncem tohoto roku. Místo toho je uvedeno k doplnění primárního designu pomocí dostupnější volby pro nižší část trhu, která byla nedávno zaplavena zařízeními pro Android s nízkým koncem.

Protože Apple oficiálně nekomentoval nadcházející zařízení, protože je to praxe, tento nový údajný únik nemusí být mnohem víc než situační styl vytvořený kreativním nadšencem iPhone. Opakované zprávy směřující na nadcházející nízkopodnikový iPhone, který doplňuje primární návrh, však naznačují, že k tomuto novému úniku může existovat určité světlo.

(Zdroj: taktus) (Via: MacRumors)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *