Maximální průchodnost Benchie

0 Comments

Už jste někdy potřebovali udělat několik set něco rychle? [Roetz 4,0] vás pokryl jeho masivně paralelní vstup do konkurence SpeedBoatrace.

Myšlenka Speedboatrace je, jak rychle můžete vytisknout benchy – malá loď, která se používá jako testovací tisk pro 3D tiskárnu. Urychlení tisku je poměrně složitý, protože to znamená pohybu hlavy rychleji a dávat vrstvy méně času na uložení a celé další řadu problémů. Takže [Roetrz] vzal stránku z hracího kameoku projektanta CPU a spíše než zvýšení latence, zvedl propustnost. Původní plán byl pro 20 horkých konců, ale v důsledku problematiky chlazení, které muselo být sníženo na 18. Snad ještě působivější než měřítko stroje je, že jediná částečně části police na něm jsou ventilátory pro chlazení . Všechno ostatní je vytištěno nebo opracováno sám [Roetz] sám. Celý běh byl dokončen za méně než hodinu, což mu technicky dává sub 3,6 minutový čas na benchy, dokonce i účetnictví pro několik, které selhalo.

To není [Roetz’s] první vlastní 3D tiskárnu. Otočil CMM do 3D tiskárny a zatímco zpět, který nabídl neuvěřitelnou přesnost napříč velkou oblast budování. Díky [Jan Roetz] pro posílání tohoto! Video po přestávce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *