Nejlepší na zakázku ROM pro GSM Samsung Galaxy Nexus I9250 (Maguro)

0 Comments

Pokud se stanete majitelem série Nexus, máte téměř celý svět Android ve svých rukou. Galaxy Nexus byla nejnovější vlajkovou lodí Google (od Samsung) za rok 2011, zahrnuje sendvič z Ice Cream Android OS 4.0.4 a kombinuje pozoruhodný hardware včetně neuvěřitelně AMOLED 4,65 palce, duální jádro 1,2 GHz Cortex-A9 Procesor, 16 GB úložiště interiérů a 1 GB jednotlivec nabídl RAM. Telefony Nexus Series, ať je to Nexus 1 nebo Nexus S, měly vždy to nejlepší i značné množství návrhářské podpory, stejně jako tradice byla pro Galaxy Nexus přesně stejná.

Dnes vám budu sloužit lidem s nejlepším seznamem ROM na míru, jejich pokyny pro náhled a instalaci obrazovky pro GSM Galaxy Nexus I9250 (Codename: Maguro). Tento seznam sestavuje nejvýznamnější ROM s ohledem na rychlost, stabilitu, výkon a výdrž baterie. Chtěl bych vás povzbudit, abyste každý z nich vyzkoušeli, abyste zažili pocit rozsahu a nakonec si vybrali ten, který odpovídá vašim požadavkům. Pokud jste stále nezakořenili svou Galaxy Nexus, uvidíte toto publikování a dodržujte základní pokyny.

Roms dole jsou zde poskytováni v náhodném pořadí, takže o nich laskavě nemysli jako na top 5 nebo 10, vzhledem k tomu, že je to ručně vybíraný seznam.

1. Xenonhd ROM VXVIII (JB 4.1.2)

Vývojář: Iceandfire

Xenonhd je oblíbený pro svou stabilitu, snappiness a hladkost. Pokud jste tedy tyto funkce upřednostňovali, ROM vám vyhovuje nejlépe. Je založen na AOSP Jelly Bean 4.1.2 JZO54K. Mezi několik hlavních funkcí patří: Apex Launcher, tapety XenonHD, přístup root, prodloužená nabídka napájení, nový správce dat, hudební přehrávač CM Apollo, init.d, build.prop vylepšení a mnoho další.

Hodnocení videa od Droidkevinrooted (Do ho přihlaste)

Jak nainstalovat:

Zkopírujte všechna tři data na vaší SD kartě. Restartujte do CWM Healing> Nastavit zip ze SDCard> Vyberte zip ze SDCard> Vyberte ZIP ROM a také Flash IT. Při blikání bliká další dvě data ve stejném pořadí. Až je vše hotové, vyberte nyní „Reboot System“.

[Originální vlákno] [Team Horizon GitHub]

2. Paranoidandroid 2.54 ROM (JB 4.1.2)

Vývojář: Molesarecoming

Paranoidandroid je vůbec první firmware Android Android, který nabízí skutečný hybridní režim místo hloupých modů. Toto je celkový vývoj ze zdroje se zdrojem Cyanogenmodu jako základny. PA vám podává 4 zcela odlišné režimy uživatelského rozhraní (UI tablety, UI Phablet UI, Nexus-7ui a telefonní uživatelské rozhraní Phone), takže když uvádějí „není to jen tabletový režim“, pak závisí na mě, mají pouze pravdu. Kromě celého konceptu uživatelského rozhraní, PA také umožňuje jednotlivci zpracovávat/ modifikovat DPI/ velikost na aplikaci a jeho barvy. Abych to shrnul, toto je ROM pro vás, pokud jste nadšencem představivosti a také zvažujete, že tento ROM je založen na kódu CyanogenMod, takže pojištění požaduje stabilitu, výdrž baterie a výkon používaný CM.

Jak nainstalovat:

Postupujte podle pokynů zde

[Originální vlákno]

3. Transformace Android HD 7.0.0 ROM (JB 4.1.2)

Vývojář: Mike1986

Líbí se vám uživatelské rozhraní, které vám bylo poskytnuto zařízení? Pak to může být pro vás ideální volba. Android Transformation HD kombinuje statečnost a stabilitu jakéhokoli typu jiného na míru, jakož i skladové uživatelské rozhraní tovární ROM s deklarovanou podporou samotným návrhářem. Je založen na oficiálním Samsung Galaxy Nexus GSM vyvíjet JZO54K.

Hodnocení videa pomocí DMK Android (Do ho přihlaste)

Jak nainstalovat:
Stáhněte si propojené balíčky, musí být blikány při extrémně přesně stejném nákupu, jak jsou zdůrazněny výše. Umístěte je na vaší SD kartě. Boot do CWM Healing> Nastavit zip ze sdcard> Vyberte ZIP ze sdcard> Vyberte „Android_revolution_hd_super_wipe_lite_nexus.zip“ a také jej Flash. Flash druhá data (soubor ROM) přesně stejným způsobem. Nyní přejděte na „Použít aktualizaci ze SDCard“ a to bude blikat „UPDATE.zip“.

Poznámka: „Update.zip“ je balíček firmwaru, který obsahuje aktuální rádio a bootloader pro Android Transformation HD 7.x.x ROM.

[Originální vlákno]

4. Slim Bean 2.9.0 ROM (JB 4.1.2)

Vývojář: Nebucatnetzer

Slim Bean je ROM sestavený ze zdrojového kódu AOSP se začleněnými funkcemi z CyanogenMod & AOKP. Jak název napovídá, tato ROM zaskočí AOSP na jeho nejlehčí a dosud s nejjasnějšími rysy. Slim Bean integruje funkci Ass (Advanced Slim Nastavení), která posouvá personalizaci ROM na další úroveň. UI je hlavně temná/ holo, díky kterému se zavázává celkem k tradici „štíhlých romů“. To je vynikající volba pro ty, kteří chtějí lehkou ROM s nejpožadovanějšími funkcemi.

Jak nainstalovat:

Postupujte podle pokynů zde

[Originální vlákno]

5. Codename Android 3.8.0 ROM (JB 4.1.2)

Vývojář: CodenameanDroid

CNA (Codename Android) je ještě jedna organizace Firmware Firmware s náhradními díly, jejímž cílem je distribuce anull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *