Google přidává detekci zemětřesení do gadgetů Android

0 Comments

Google pracuje na výrobě systému detekce zemětřesení, který pracuje po celém světě a také jako detekční mechanismus využívá telefony Android. Systém využívá akcelerometr vyvinutý do každého telefonu Android, přičemž Google znamená, že oznámení zaslala těm, kteří by mohli být ovlivněni příchozím zemětřesením.

Podle zprávy The Verge bude Google převádět funkci ve fázích začínajících s Kalifornií.

Google zavádí systém v malých fázích. Za prvé, Google spolupracuje s geologickým průzkumem Spojených států a Kalifornským úřadem pohotovostních služeb, aby zaslala zemětřesení agentur informuje jednotlivcům Android v tomto státě. Tyto informace jsou produkovány již existujícím systémem ShakeAlert, který využívá data produkovaná standardními seismometry.

Aplikace společnosti Google je umožněna pouze pouhým objemem gadgetů pro Android, které se používají, což je druhá fáze projektu, přičemž Google začíná malý. Verge hlásí, že Google bude tlačit svá data do vyhledávání Google, aby jednotlivci mohli ověřit, zda je třes, o kterém se domnívali, že je opravdu zemětřesení nebo ne.

Plánuje se dostat inovace do bodu, kdy lze zaslat oznámení těm, kteří jsou ovlivněni, a upozornit je, že zemětřesení přichází. Tento typ varovného systému může být neuvěřitelně prospěšný a také potenciálně zachránit životy.

“Přišli jsme na to, že [telefony Android jsou] citlivé dostatečné k nalezení vln zemětřesení.” Jak prochází vlna zemětřesení, jsou schopni je spatřit a obvykle vidět oba zásadní druhy vln, vlny P i vlny S, “říká Stogaitis. “Každý telefon je schopen zjistit, že se děje něco jako zemětřesení, ale pak požadujete agregát telefonů, abyste pochopili, že se to určitě stalo zemětřesení.”

Úplná zpráva o Verge má zatížení mnohem více dat o tom, jak přesně Google znamená provést funkci a také fáze potřebné k správnému fungování. Bude to však proces, ale když jsou všechny kachny Google v řadě, může to být velká výhoda pro ty, kteří žijí v oblastech, které zažívají rutinní otřesy.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si odkazy IOS 14 Beta 1 IPSW a také nastavení na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 14 beta 4 datum vydání ke stažení: Zde je kdy očekávat

Stáhnout: iOS 14 Beta 4 IPSW odkazy, iPados 14 Beta 4 vydáno

IOS 14 Beta 4 OTA Profil Data Stahování vydaných bez účtu Dev, zde je přesně to, jak to získat

Útěk z vězení iOS 13.6 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, mnohem více využíváním UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

Stáhnout: iOS 13.6 Final IPSW odkazy, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 13.5 Bez nebo bez počítače, tady je jak

Apple si užijte EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *