2019 iPhone, které obsahuje USB-C, in-display dotykové ID, říká analytik

0 Comments

psaní ve sloupci pro Forbes, Jean Baptiste Su, místopředseda a hlavní analytik v poradenské firmě Atherton Research, říká, že věří, že Apple 2019 iPhone bude dodáván s portem USB-C, podobně jako iPad Pro 2018. Nejen to, že také věří, že tentokrát uvidíme menší zářez a nový senzor dotykového ID zabudovaného do displeje iPhone.

Přestože se domníváme, že Apple vydá v roce 2019 přepracovaný iPhone X-s menším zářezem, čtečkou otisků prstů (Touch ID) pod displejem a port USB-C-bude stále postrádat rozšiřitelnost (paměťová karta). Výdrž baterie, blesková schopnost nabíjení a kvalita vačky vlajkových telefonů Android, přičemž jsou mnohem dražší.

Prozatím to vezmeme s dávkou soli, zejména s ohledem na skutečnost, že nemáme žádný základ pro přesnost s SU, když se to týká Apple. To znamená, že žádný z těchto tvrzení není nový. Doufali jsme v iPhone s USB-C už dlouho a příchod iPad Pro se stejným konektorem koncem minulého roku neudělal nic, co by potlačilo tu žízeň. Totéž platí pro senzor dotykového ID pod displejem, což se říkalo vzhledem k tomu, že před příjezdem iPhone X v roce 2017.

Z tvrzení je ten, který je hodně pravděpodobné, že se uskuteční, menší zářez, což dává smysl, když se technologie zlepšuje a zmenšuje se části. Je to stále velmi první dny v roce 2019 iPhone zvěsti a my jsme do prvního týdne v lednu.

Ponecháme to několik měsíců, než začneme příliš extatičtí o tom, co si analytici myslí, že Apple má v obchodě. I když je to všechno ve skutečnosti založeno, hodně by se mohlo změnit do konce tohoto roku.

(Zdroj: Forbes)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Jak snížit iOS 12.1.2 na iOS 12.1 / iOS 12.1.1

Poznámky k vydání iOS 12.1.2, ChangeLog a další změny, jak zdůraznil Apple

Stáhněte si iOS 12.1.2 Konečné odkazy IPSW, aktualizace OTA pro iPhone XS, XS Max, XR, X a další

Útěk z vězení iOS 12.1.1 / iOS 12.1: Project Zero Team publikuje oprávnění eskalační chybu, která by mohla způsobit první veřejný útěk z vězení iOS 12

Call of Task Legends of War Android APK Beta Stahování 1.0.0 Verze vydáno

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *