Vše, co potřebujete vědět, aby se laserový ryčka z šrotu

0 Comments

, podívejte se na hlavu Einstein, která se na obálce kalkulačky vyleptá na obálce jeho kalkulačky, který se z nuly. Myslíme si, že udělal úžasnou práci s výstavbou, ale my jsme ještě mnohem ohromenější s prací, kterou uvedl do sdílení technik, které používal ke záchraně a opakování všech složek. Je to ideální zdroj, který by měl být docela snadné přizpůsobit se jinému zdrojovému hardwaru modelu / výrobce.

Použil starý skener a starou tiskárnu pro většinu částí. Tyto oba původně zahrnovaly krokové motoru ovládané portály, které táhnou, aby vytvořily osy X a Y v jeho frankenstein laserový rypadlo. Vzhledem k tomu, že se díly spojily, začal na řídicí elektronice, která zahrnuje několik easydriver krokových motorových desek a arduino.

V tomto okamžiku vzal zařízení pro zkušební běh, připevnil značku k vozíku, aby jej používal jako plotr. Po uvedení do pevného výkonu v tomto [Sebastian] se přesunul na přidání do laserové diody. Zahrnuje, jak řídit diodu, stejně jako ohniskový bod v úžasném detailu. Vypadá to, že jeho webová stránka má stejný obsah jako instruktážní uvedený výše, ale chtěli jsme opustit odkaz jen v případě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *