Program výměny baterie iPhone 6 pro neočekávaný problém s vypnutím může brzy spustit [Rumor]

0 Comments

Majitelé vadných zařízení iPhone 6S se ocitli na dobrém místě, když se Apple rozhodl zavést program pro výměnu baterie, aby odstranil problémy s postiženou dávkou zařízení . Mít tento systém pro majitele iPhone 6s je v pořádku a dobře, ale okamžitě to vedlo k tomu, že majitelé iPhone 6 vycházeli ze dřeva, která vznášela myšlenku, že jejich vlastní zařízení zažívají podobné problémy s vypnutím.

Nepotvrzená zpráva, pravděpodobně jako potenciální reakce na tyto spotřebitele, nyní navrhuje, aby Apple plánoval rozšířit tento náhradní program tak, aby zahrnoval starší hardware iPhone 6.

Informace o možném rozšíření programu se dostaly do veřejné domény prostřednictvím japonského webu Macotakara, ale jasně jasně ukazuje, že se jedná o čistě ve fázi fámy, aniž by se k tomu došlo Všechno. Publikace také nedokáže identifikovat nebo poukazovat na žádné jednotlivce jako renomovaný zdroj těchto informací, což samozřejmě pro některé lidi zpochybňuje toto téma.

Samozřejmě, pokud je to pravda, bude to velmi vítaný a užitečný krok Apple. Když společnost zpočátku představila program pro výměnu baterie iPhone 6S, zaznamenal to, protože uvedl, že byl ovlivněn pouze velmi malý počet zařízení a že je lze identifikovat podle jejich sériových čísel a datum výroby dávek.

Skutečnost, že Apple tvrdil, že postižená zařízení byla vyrobena od září do října 2015, způsobila, že se zdálo, že je to nemožný úkol, aby jakékoli zařízení mimo tyto datové rozsahy byly ovlivněny příčinou problému.

Každý, kdo má postižené zařízení iPhone 6S, byl schopen uspořádat schůzku s Apple, aby baterie nahradila jako bezplatná služba, pokud je v celkově dobrém stavu.

Pokud Apple identifikoval problém s dřívějšími zařízeními pro iPhone 6 a tento problém nelze vyřešit aktualizací softwaru, protože to souvisí čistě s výrobní vadou, je pravděpodobné, že rozšíření programu poskytne pro ně stejné náhradní luxus S osvědčeným postiženým iPhone 6. Určitě vás budeme informovat, jakmile se to vyvíjí.

(Zdroj: Macotakara [Google Translate])

Můžete také chtít vyzkoušet:

KGI: 2017 MacBooks pro představení procesorů Kaby Lake, až 32 GB možnosti RAM

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *