Hackaday Odkazy: 29. listopadu 2015

0 Comments

Raspberry PI Zero byl oznámen tento týden, takže víte, co to znamená: někdo zničí hru mladý chlapec micro. Pokud máte zájem o uvedení nuly v malém kapesním počítači svého vlastního designu, zde jsou rozměry, s laskavým svolením [BERT].

[Ahmed] – Kid s hodinami – a jeho rodina žalují jeho školní čtvrť a město za 15 milionů dolarů. Rodina také hledá písemné omluvu od starosty města a policie.

Existuje hodně – hodně – z “intro na desky FPGA, a podstatná odrůda je příkladem toho, jak je” vzdělávací FPGA “tvrdou maticí prasknout. Zde je poslední z kickstarter. Používá Ice40, takže otevřená source Toolchain je k dispozici, a pouze 50 dolarů, je to nízké náklady na to, aby začal kopat kolem Luť a bran.

Přes na hackaday.io, [Joseph] staví laser YAG. Tento laser bude vyžadovat parabolické zrcadlo s YAG prutem na zaostření. Existuje zajímavý způsob, jak udělat jeden z nich: vyříznout nějakou akrylovou a porazit měděnou trubku proti formě. Malý polský a niklový pokovování a máte přizpůsobené zrcadlo pro laser.

Znáte ty stroje s dřevěnými převody, stopami a desítkami kuličkových ložisek? Cool, co? Existují drobné magnetické míče a zdánlivé rozšíření této myšlenky je úžasné.

[David Winstål] je úžasný. úplně a úplně úžasné. Obvykle je za kontroly RC roviny nebo trikopteru, ale tentokrát je za slo-mo kamerou, RC Heli a meloun. To je 550 velikosti heli s lopatkami uhlíkových vláken, která se točí při 2500 ot / min, střílel na 1000 fps.

Jak označujete kabely? Zdá se, že můžete použít tiskárnu štítku s teplem smršťovací hadičky. Nic jiného, ​​ani: prostě dejte teplo smršťování štítkovačem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *