iOS Freebies: Dnešní placené iPhone, aplikace iPad za nulové babky [odkazy na stahování]

0 Comments

přesně chápeme, jak moc se vám muži jako freebie, stejně jako dnes, ještě ještě jednou máme ještě jednu zaokrouhlení pár Z nejlepších aplikací pro iOS, které byly otřeseny své typické značky nákladů. Pokud chcete tyto fantastické aplikace plně využít, i když jsou naprosto zcela zdarma, pak si ujistěte, že níže si prohlédnete seznam.

Dnes existuje základní styl aplikací zaměřených na kameru a také přesně poskytl, jak početné je obecně, není překvapením, že jejich příslušní designéři se pro vaši pozornost hádají. Přestože však může být řada bezpočet nástrojů pro point-and-shoot řadu apltorových obchodů kategorizováno jako také ty, o nichž se diskutuje právě zde níže, jsou skutečné drahokamy.

Orient (9,99 $ – zcela zdarma / iPhone i iPad)

Tato aplikace, která by obvykle nákladovala na 9,99 $, vám ponechává tento ideální výstřel tím, že tento ideální snímek okamžitě narovná vaše záběry. Bez ohledu na to, v jakém úhlu ho držíte, váš moment Kodak nebude ohrožen, stejně jako za předpokladu, že značná úspora nabízí, určitě stojí za to prohlédnout.

Stáhněte si jej z iTunes zde.

Smile Catcher (0,99 $ – úplně zdarma / iPhone)

Zatímco obrazové aplikace jsou spousta, Smile Catcher dokazuje, že člověk může stále nabídnout něco jako výklenek. Jak název napovídá, tato aplikace se pokusí zachytit vaše předměty, zatímco se usmívají tím, že detekují tváře a okamžitě chytí tento důležitý úsměv.

Stáhněte si jej z iTunes zde.

Encore (3,99 $ – úplně zdarma / iPhone)

Tato aplikace je pro ty, kteří prostě rádi chodí na koncerty. Nejenže slouží jako fantastická metoda, jak zjistit, kdo hraje tam, ale také poskytuje praktický systém, pomocí kterého můžete pokračovat, a zarezervovat si lístky.

Aplikace jde v úterý 13. května zcela zdarma na krátkou dobu, takže jděte do toho a získejte ji, zatímco je horko!

Stáhněte si jej z iTunes zde.

Procam XL 2 (0,99 $ – úplně zdarma / iPad)

Tato aplikace poskytuje robustní volbu funkcí přizpůsobených pro obohacení výkonu rádoby fotografa. Od základních čoček a filtrů až po mnohem více odborných funkcí, jako je bezeztrátová podpora TIFF, a kompenzace expozice příručky, je zaseknutý a také pro freebie, může nabídnout vše, co byste mohli vyžadovat z aplikace videokamery.

Stáhněte si jej z iTunes zde.

Monster Paradise (9,99 $ – úplně zdarma / iPhone)

Hra ovlivněná Pokémonem a také původně cena za 9,99 $, stojí za to stahovat, pokud chcete na svém iPhone zabít nějaké hlavní hodiny.

Stáhněte si jej z iTunes zde.

Dudeski (1,99 $ – zcela zdarma / iPhone i iPad)

Hry jsou k dispozici ve všech tvarech i ve velikostech a také Dudeski pro iOS se baví na zcela nové úrovni s 8bitovou grafikou stylu a také s hratelností výzvy. Nabízeno za nákladovou štítku 1,99 $, stejně jako z toho, že je to jen jednou zcela zdarma, je to titul, který si nechcete nechat ujít, pokud chcete na zařízení zabijáka času.

Stáhněte si jej z iTunes zde.

Gesta Touchpad pro Win8 (4,99 $ – úplně zdarma / iPhone)

Pokud jste PC jednotlivec spuštěn Windows 8 a také se vyskytuje, aby vlastnil iPhone, pak je tato aplikace něco, co nechcete omdlet.

GESTURE TouchPad pro Win8, jak název napovídá, vám umožní využívat váš iPhone jako trackpad založený na gestech. Stejně jako za běžné náklady 4,99 $, stejně jako nyní zdarma, je nejlepší si nyní stáhnete!

Stáhněte si jej z iTunes zde.

Work Time HD (2,99 $ – úplně zdarma / iPad)

Už jste někdy chtěli pro svůj pracovní prostor stylově vypadající stolní hodiny? Pak pracovní doba HD je místo, kde byste se měli odvrátit na nejlépe pryč.

Aplikace, která je k dispozici pro iPad, promění známý tablet Apple na nádherné stolní hodiny all-in-one, které prověřují čas, počasí, kalendář atd.

Stáhněte si jej z iTunes zde.

Takže to máte, lidi. Dnešní oficiální snížení nejlepších nejlepších bezplatných aplikací. Nezapomeňte si je vyzvednout co nejdříve z obchodu s aplikacemi, než se vrátí na své RRPS, a také pokud objevíte něco, co zde potěšíte, nezapomeňte zanechat komentář níže.

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad i iPod Touch.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *