Apple TV může konečně získat aplikace třetích stran letos na podzim, podle nové zprávy

0 Comments

se Apple TV potěšila ve středním množství úspěchu dosud, ale s Timem Cookem skvěle označil zařízení pouhým koníčkem ve své době jako jako Cupertino’s COO, vždy se cítil mnohem pozoruhodnější útok na odměňující trh by se připravoval. Spekulace týkající se budoucnosti Apple TV byla téměř probíhající debatou, ale tento týden se stala ještě teplejším tématem než obvykle. Před několika dny inženýr Xbox Nat Brown uvedl, že víru, že se otevření Apple TV až do aplikací třetích stran může stát významným nebezpečím pro standardní hry konzoly a společnost TechCrunch MG Siegler cituje více zdrojů, což může být v tomto roce koncem tohoto roku.

Ve zprávě uvádí:

O SDK jsem neslyšel nic jistého, ale chvění o širších televizních plánech Apple se zvedl. A pokud má toto chatování věřit, něco se děje letos na podzim – pravděpodobně pozdě na podzim.

Podrobnosti jsou, jak často bývá v případě Apple, vzácné, a přestože se zdá, že konsenzus je to, že nový pohyb Apple TV by mohl začít během několika měsíců, mohlo by se to změnit na poklesu klobouku.

Zatímco většina pověstí, které se týkají budoucího směru Apple TV, často navrhovala být případ. Nevěří, že to znamená, zda Apple dělá, nebo zda tomu tak není, přičemž skutečný Clincher byl zavedením aplikací třetích stran do záhybu.

Apple by mohl buď označit budoucí aktualizaci softwaru, přepracovat aktuální systém a umožnit Apple TV, jak víme, aby podporoval aplikace třetích stran, nebo prošel zcela novým hardwarem. Ať je to jakýkoli případ, je to vzrušující vyhlídka, když si myslíte, že něco z velikosti obchodu s aplikacemi by se mohlo v obývacím pokoji replikovat, a s Siegler také navrhuje oznámení několik měsíců před tímto údajným vydáním podzimu, možná nebudeme muset čekat také Dlouhá (snad WWDC?) Chcete -li zjistit, co má ovocná společnost na rukávu.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *