10 Mnohem více Prime Day 2017 Tech nabízí, že stojí za to prohlédnout

0 Comments

, pokud jste byli stejně hektičtí, abyste se zúčastnili extravaganzy Amazon’s Prime Day 2017, nebo si jen nepamatovali, že se den úspor nákladů skutečně stal, nebo jen Neopatřil se s ničím, co jste chtěli, pak není vše ztraceno. Máme deset mnohem úžasnějších nabídek založených na technologiích, které vám mohou zajímat. Jako vždy, pokud vidíte něco, co se vám líbí, jednejte rychle, než bude pryč.

Jak se očekávalo, držíme nabídky čekající na popadnutí, a také vás zkrátíme s několika z nich. Začínáme, je tu velká nabídka balíčků Xbox One, která vám poskytuje úsporu 129 $!

Rovněž je tu Amazon Echo Show + Arlo 1 bezpečnostní vačka, která má být s obrovskou slevou. Snažíte se najít herní příslušenství? Při výběrových produktech existují diskontní sazby až 40%. Podobně je mnoho HDD Seagate diskontováno také na omezený čas.

Jako vždy, nabídky poskytnuté právě zde jsou nabízeny pouze po omezenou dobu, nebo do posledních zásob, podle toho, co nastane jako první. Pokud tedy máte ve svých památkách zúžený produkt, ujistěte se, že budete chovat rychle před vypršením použití. Užijte si úspory!

Dárkové karty Amazon: Získejte 5 $ bez zdarma kreditu za dárkové karty 25 $

Tento je velmi základní a také v podstatě Amazon poskytuje bezplatné peníze. Stačí si zakoupit dárkovou kartu Amazon 25,00 $ a také získáte navíc 5,00 $ zabaleno jako bezplatný kredit. Platí pouze pro držitele účtu.

Koupit: 25 $ dárková karta od Amazonu: Získejte 5 $ zdarma

Anker Powercore+ 26800 mAh Power Bank Baterie (56 $ se slevovým kódem, obvykle 129,99 $)

Pro každého jednotlivce, který je klasifikován jako středně těžký uživatel smartphonu nebo tabletu, je toto zařízení docela nezbytné. Zahrnuje vestavěnou baterii 26800 mAh, používá inteligentní nabíjení s rychlým poplatkem 3,0 a také může rychle zvýšit vaše gadgety a znovu běžet během několika minut.

Pomocná banka můžete získat za pouhých 56 USD s využitím dodržování slevového kódu při pokladně: ANKQC268.

Koupit: Anker Powercore+ Portable Charger od Amazonu: 56 $ | Původní cena: 130 $

PC herní zařízení a příslušenství (až 40% sleva)

Není nic spíše jako použití relativně velké diskontní sazby napříč výběrem produktů. To je přesně to, co to je. Z kompatibilních produktů vyberte, které herní zařízení nebo příslušenství PC chcete. Kupte si jej, stejně jako získáte až 40%slevu na výpisovou cenu. Odtud je spousta co vybrat.

Koupit: Vyberte PC Gaming Gear & Accessories od Amazonu: Až 40% sleva

Xbox One S 500 GB konzole + Play & Fee At + 2 Xbox Wireless Controller + 3 hry (239,95 $, obvykle 368,92 $)

Ano, zkontrolovali jste to správně, jedná se o konzoli 500 GB Xbox One, s 2 senzačními bílými bezdrátovými ovladači, celkem s soupravou Play & Fee, s přidáním Recore, Forza Motorsport 6, stejně jako Halo 5 jako bezplatné Digitální stahovací hry. Pravděpodobně nebudete vyžadovat zakoupení jakéhokoli typu dalších her nebo materiálu v tomto roce s touto dohodou.

KOUPIT: Xbox One S Bundle od Amazonu: 239,95 $ | Původní cena: 369 $

Vyberte vnitřní/ mimo obtížné jednotky Seagate (až 30% sleva)

Ať už jste se pokoušeli najít základní venkovní obtížnou jednotku nebo dokonce herní SSD pro notebooky, tato bitská nabídka je místem, kde musíte být. Hardware pro řezání cen můžete získat z jednoho z předních světových jmen v této konkrétní oblasti. Produkty, na kterých závisí za mnohem, mnohem méně než cenu výpisu.

KOUPIT: Vyberte si Seagate Internal/ Outter Obtížné jednotky z Amazonu: až 30% sleva

Amazon Echo Show + ARLO 1 CAM SET (303,99 $, obvykle 378,99 $)

Představme vám show Echo. Jeden z nejnovějších hardwaru Amazonu poháněného Alexa je nyní nabízen se senzační obrazovkou a také s hlasovou aktivovanou dobrotou. Tato nabídka rovněž zahrnuje další výhodu, že senzační ARLO HD CAM hodil pro skvělé určení, aby se balíček celkoval. Je to absolutně ten, který si nenechte ujít.

KOUPIT: Echo Show + Arlo 1 Cam Set From Amazon: 303,99 $ | Původní cena: 379 $

MSI 15,6-palcový herní notebook (899,99 $, obvykle 999 $)

Tato ohromující bitová kus sady zahrnuje předinstalovaný Windows 10, má 15,6palcový displej, 8 GB palubního DDR4 RAM a má procesor, který je schopen poskytovat službu i pro nejintenzivnější hry. Pokud jste sledovali tento hardware a čekali na jakýkoli typ náznaku poklesu nákladů, pak je šance právě tady i nyní.

Koupit: MSI 15,6-palcový herní notebook od Amazonu: 899,99 $ | Původní cena: 999 $

Acer Aspire R 15 Convertible notebook (699,99 $, obvykle 849,99 $)

Tento hardware ACER je definován jako „Amazonova možnost pro notebook 2 v 1“, což obecně naznačuje, zda závisíte na skvělých lidech v Amazonu, ale vyžadují něco takového ve vašem životě, pak je to pro vás nákup. Používá až 9 hodin výdrž baterie, má 12 GB RAM, používá procesory Sedmé generace společnosti Intel, jako Welnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *