Apple potvrzuje, že některé telefony iPhone 5S se skládají z vadných baterií

0 Comments

Apple není úplným cizincem katastrofických dotků, pokud jde o hardware. Může si každý jednotlivec někdy pamatovat debakl, který byl novináři láskyplně pojmenován „Anténní“ poté, co iPhone 4 zažil z toho, co můžeme jen telefonovat pouze diskutovatelnou vadou antény. Pro firmu, která se pyšní detaily, může Apple mít docela žalostné skluzy, pokud se týká vysoké kontroly kvality.

Proto nás tento nejvíce nejnovější příběh nepřekvapuje jeden ozdob, ačkoliv to připustilo se nikde poblíž antény v grafu jablečných nehod.

V rozhovoru pro The New York Times mluvčí Apple Teresa Brewer ověřila, že firma určila malý počet telefonů iPhone 5S, které mohou zažít z vadné baterie, a buď je buď trvat déle než typické, nebo jen kratší výdrž baterie, než by tomu tak bylo obvykle lze očekávat.

Nedávno jsme zjistili, že problém s produkcí ovlivňující extrémně omezený počet gadgetů iPhone 5S, které by mohly způsobit, že baterie trvá déle nebo by mělo za následek minimalizovanou výdrž baterie, “uvedla mluvčí Apple Teresa Brewer. „Oslovujeme klienty s ovlivněnými telefony a dodáme jim náhradní telefon.

Apple neověřil přesně to, jak je ovlivněno mnoho telefonů, ale uvedli, že je to v tisících, které nejsou tak alarmující, jak se může zdát, že asi 9 milionů iPhone bylo nabídnuto těsně nad 5s a 5C otevření víkend.

Apple bude kontaktovat ty dopadající a také používat náhradní telefony výměnou za vadná. Pokud jsou čísla stejně malá, jako jsou Apple States, možnosti iPhone 5s, které máte v kapse, jsou jednou z vadných, jsou poměrně malé. Přesto to pro vás není skvělé, pokud je to váš ovlivněn.

„BatteryGate“ tedy nakonec není tak obrovská nabídka.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Apple iPhone 5s [Review video]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *