Signmaking ve skle, stejně jako Gold

0 Comments

signmaking dnes není to, co bylo. Kde je dnes několik vinylových písmen uvízl k kusu deskového skla, je skvělé pro jakýkoliv typ průčelí, tam byl čas, kdy indikace před službami byly uměleckými díly, včetně mnoha dovedností, jakož i spoustu živnostníků k vytvoření. [David Smith] je jedním z posledních pobytů starých školních signakérů, stejně jako jeho výtvory jsou stejně krásné jako jemně vytvořené indikace před sto lety.

Metody [David] využívají k výrobě jeho indikací, jsou tak odlišné, protože dokončené produkty jsou elegantní. Řezá vzorované drážky do sklenice s koly vyrobenými z diamantu nebo keramiky, stejně jako ohyby ve tvaru skla se vyvíjí v extrémně velké peci.

Kromě řezání, tvarování, stejně jako brouškového skla, rovněž nanese jeho indikace – na zadní straně opačně, budování jeho stylu vrstvy podle vrstvy. Extrémně velmi první vrstva v několika jeho stylech je zlatý list, tvrdý materiál však [David] vyvinul svůj vlastní aplikátor listů, který dělá úkol mnohem jednodušší.

Opravdu úžasná umělecká díla, stejně jako určitě mnohem mnohem více sofistikovanější než jakýkoliv plast nesmysl jde jako vhodné signalizace v těchto dnech.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *