Funkce Apple Watch Series 5, cena, datum vydání

0 Comments

Funkce Apple Watch Series 5, cena, datum vydání a další byly vyhlášeny. Zde jsou podrobnosti o tom.

Událost Apple 10. září se mohla zaměřit převážně na iPhone nové generace, ale to není jediný důvod, proč lidé na celém světě naladili. Mnoho lidí chtělo zjistit přesně to, co Apple měl pro budoucnost Apple Watch, a Společnost Tim Cooka samozřejmě nezklamala.

Jak je tomu obecně, většina informované komunity si již byla dobře vědoma, že Apple na této akci bude oznámit Apple Watch Series 5.

Ale přesto je vždy příjemné, že to potvrdilo a ve skutečnosti získalo všechny podrobnosti z první ruky, aby zjistilo, zda byla spekulace přesná. S ohledem na to se tedy ponořme přímo na hlubokém konci a podívejte se na oznámení Apple Watch Series 5.

Funkce

Apple Watch Series 5 je dodávána s nádhernou novou a dlouhotrvající keramikou v bílém a titanovém plášti dostupném ve vesmírné černé a přirozené kartáčované povrchové úpravě, kromě hliníkových a nerezových povrchů. Apple také používá oznámení a vydání Apple Watch Series 5 k rozšíření ohromující funkčnosti EKG na další trhy, a to jak na sérii 5, tak v sérii 4.

Toto vydání je spíše o skutečnosti, že Apple vydává zbrusu novou verzi, než se zaměřuje na jakékoli velkoobchodní změny nebo zametání. Tam, kde Apple Watch Series 4 skončila, série 5 vezme obušek a pokračuje ve vývoji nositelného Apple.

Další funkcí je vždy na displeji sítnice, něco, co je první pro Apple Watch. Jednoduchý zvrat z zápěstí způsobuje, že stmívaný displej se rozsvítí barvami. „Několik pokročilých technologií spolupracuje na dodání této nové funkce, včetně jediného nízkoteplotního polysilikonu a oxidu (LTPO), ultra nízkého výkonu, ovladače efektivního integrovaného obvodu pro správu energie a nového senzoru okolního světla.“

Prvním na Apple Watch je zahrnutí vestavěného kompasu. „Zákazníci mohou použít novou aplikaci Compass k zobrazení nadpisu, sklonu, zeměpisné šířky, délky a aktuální výšky. Uživatelé mohou dokonce přidat jednu ze tří nových komplikací kompasu do jejich tváře hodinek, aby viděli směr na první pohled. “ K dispozici je také mezinárodní funkce nouzového volání, která odlišuje hodinky od svých sourozenců.

Cena

Ceny na Apple Watch Series 5 začnou s příjemnými 399 $ pro modely sportovních modelů Non-LTE Aluminium 40 mm a vzroste až na 1 199 $ pro titanovou verzi LTE 44 mm. Všechny modely a ceny níže:

40 mm: Počínaje 399 $ | 499 $ za GPS + buněčný

44 mm: Počínaje 429 $ | 529 $ za GPS + buněčný

Datum vydání

Funkce a funkčnost jsou nesmírně důležité, pokud jde o nový model Apple Watch, ale spotřebitelé se také velmi zabývají datem ceny a vydání. Zahrnuli jsme cenu, takže se podívejme na oznámené datum vydání. Společnost Apple oznámila, že Apple Watch Series 5 je k dispozici pro předobjednávku od začátku a začne dodávat 20. září.

Jaké jsou vaše myšlenky na Apple Watch Series 5? Je to škrábnutí a svědění pro vás a má vaši pozornost, nebo si myslíte, že řada 4 bude pro vás životaschopnější možností za nižší cenu?

Specifický list pro řadu Apple Watch 5 je vidět níže:

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si odkazy iOS 13 GM IPSW a nainstalujte na iPhone XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 13/13.1 Datum vydání finální verze oznámené společností Apple

Stáhněte si odkazy iOS 13 GM IPSW a OTA pro iPhone

iPhone 11 vs iPhone 11 Pro vs 11 Pro Max vs XR / XS / MAX [SPOLEČNOST SPECIS]

iOS 13.1 Beta 3 profil soubor ke stažení odkazu bez účtu dev, tady je jak

Stáhnout iOS 13.1 Beta 3, IPADOS 13.1 Beta 3 IPSW odkazy, OTA Aktualizace pro iPhone, iPad

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace stavu [nepřetržitě aktualizováno nejnovějšími informacemi]

Profil profilu profilu iOS 13 GM pro aktualizaci OTA, proč není k dispozici?

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *