Přepravování IC programátor

0 Comments

[Další] Potřeboval programátor EPROM pracovat s čipy z vinobraní počítače. Počínaje programátorem nízkého výdajů vyvinul tento přizpůsobený IC programátor, aby se vypořádal se všemi jeho programovými potřebami.

Gadget je založen na programátoru Willem 5.0e. [Další] nebyl s přístrojem spokojen, což zaznamenalo, že muselo být důkladně izolován z kovových povrchů během využití, stejně jako potřebné nastavení četných frustrujících propojek.

Chcete-li tyto problémy vyřešit, spustil se demontážem programátoru. Zásuvky IC byly přeneseny do dětské desky, které mohou být namontovány čistě do kovového krytu. Výměna propojek bylo trochu mnohem komplikovanější, kombinace přepínání i otočných přepínačů byla vybrána tak, aby byla snadnější změny nastavení.

Pájení desek dohromady se zdá, že to nebylo jednoduchý úkol, s 200 pájecími spárami potřebnými pro propojení zásuvek i přepínače. Po ladění některých šortek i mrtvých spojení, [další] zpracovával na povrchu 1,5 roku nejlepšího, než jeho vánoční termín.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *