Hackaday Odkazy: 4. ledna 2015

0 Comments

Čipy jako nábytek je nyní věc. Začalo to s 555 podnožkou od zla šíleného vědce a přesunul se na konferenční stolek EPROM. Teď [msvm] na válce Thunder fóra vybudovala tabulku nixie trubice chaufeur. Je založen na K155, stejně jako jako úhledný bitový doplněk, on je zahrnuto originální vinobraní čip pod sklem v tabulce.

Mají nějaké kleště, kovadliny, stejně jako hřiště? Udělejte nějaké otvírky na láhve z rámování nehtů. Ve tvarech otvíráků na láhve je zde spousta rozsahu.

[Stephen] Využíval pevnou solidní specifikující relé, který objevil na eBay řídit některé vánoční osvětlení. SSR selhal. To naznačovalo, že je čas vidět uvnitř tohoto relé vypadal jako. Krátká reakce je: “Velká dohoda Goopu, stejně jako epoxy”, ale stopy vypadají obrovské dostatečné pro podporu přítomnosti, pro kterou je hodnocen.

Představte si část svých 3D tiskáren. To je v pořádku, jen tisknout další …. Jo, jo. No, předpokládám, že je čas udělat ložiskovou držák ze dřeva.

Electronica MK-54 stejně jako MK-61 (vlastně электроника мк-54) byly extrémně prominentní sovětské programovatelné kalkulačky. Teď je pro ně emulátor.

[Rue Mohr] objevil extrémně levné tft obrazovky na štítu Arduino. Čip pro obrazovku byl SPF5408, čip, který není podporován nejtypičtějšími knihovnami. Nakonec to dostal do práce po e-mailu prodávajícího, získal nějaké knihovny, stejně jako přejmenování, stejně jako pohyb hodně věcí. Pokud máte jednu z těchto displejů, [Rue] vás jen hodně zachránil.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *